V sobotu 8. 6. 2024 přijelo 7 vítězných družstev z okresů Jihomoravského kraje poměřit svoje síly na Krajské kolo hry Plamen, které letos probíhalo na atletickém sportovišti Vojenské akademie ve Vyškově. Okres Vyškov reprezentovali naši mladí hasiči ve složení: Lenka Kavečková, Kristýna Hynštová, Simona Ulrichová, Filip Drmola, Matyáš Hynšt, Josef Dočekal, Jiří Sekvenc, Robin Jílek, Josef Umshaus a Jiří Hynšt. První soutěžní disciplínou byla štafeta CTIF, zde jsme běžecky ztratili na ostatní družstva a připadla nám až 6. příčka. Naopak v další disciplíně, útoku CTIF, která se řadí k technicky nejnáročnějším, jsme se dokázali prosadit a dosáhli jsme na medailové 3. místo. Ve štafetě požárních dvojic jsme opět obsadili až 6. místo. Následovala štafeta 4x60 m, kde nám patřila pěkná 5. příčka. Také v závěrečné disciplíně, požárním útoku, jsme předvedli pěkný výkon. S dosaženým časem jsme se zařadili na 4. místo, přičemž od medailových pozic nás dělilo pouhých 0,05 s. V celkovém součtu bodů nám sice patřila 5. příčka, ale nasbírali jsme cenné zkušenosti do dalších let. Celkové vítězství a postup na MČR si zaslouženě vybojovalo družstvo SDH Vnorovy z okresu Hodonín.